Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Operator Rozściełacza
CEMEX Polska Sp. z o.o.
Kujawsko-pomorskie
pracownik fizyczny
umowa o pracę
31 dni temu

Miejsce pracy: cała Polska

Forma współpracy: umowa o pracę

Główne zadania
  • Obsługa rozściełacza przy pracach związanych z układaniem nawierzchni z mas bitumicznych/ betonowych i budową dróg;
  • Wykonywanie pomiarów wysokościowych na budowie;
  • Kontrola prac prowadzonych przez podwykonawców;
  • Odpowiedzialność za stan techniczny sprzętu budowlanego.
Wymagania formalne
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie;
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku operatora rozściełacza mas bitumicznych/ betonowych;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy przy układaniu posadzek/ nawierzchni betonowych;
  • Aktualne uprawnienia na zespoły maszyn do rozkładania mas bitumicznych/ betonowych;
  • Mile widziane dodatkowe uprawnienia do obsługi drobnego sprzętu budowlanego lub drogowego;
  • Dobra organizacja pracy, fachowość, sumienność , zaangażowanie;
  • Prawo jazdy kat. B ;
  • Gotowość do pracy fizycznej w zmiennych warunkach.
Co możesz zyskać pracując w CEMEX?
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń i świadczeń (m.in. dostęp do prywatnej opieki medycznej, dofinansowanie do karty sportowej, nagrody za osiągnięcia, itp.);
  • Wynagrodzenie zasadnicze plus atrakcyjny system premiowy;
  • Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczeń;
  • Bezpieczne miejsce pracy zgodne z przepisami BHP.

Poznaj

CEMEX jest globalnym liderem w branży materiałów budowlanych. W świecie stojącym wobec stale rosnącej potrzeby rozwoju budownictwa, pomagamy zaspokajać to zapotrzebowanie poprzez dostarczanie wysokiej jakości produktów i usług naszym klientom oraz naszym społecznościom na całym świecie.