Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Opiekun Klienta – sprzedaż domów energooszczędnych
DKD "Ostrowiec" Sp. z o.o.
Łódzkie
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
28 dni temu

DKD Ostrowiec Sp. z o.o. to polska firma działająca na rynku głównie w budownictwie przemysłowym. Własna produkcja konstrukcji stalowych i ich montaż są jednym z atutów firmy, której pracownicy mają wieloletnie doświadczenie zawodowe.

Przynależność do grupy Solcraft to krok ku nowoczesności zarówno w obszarze budownictwa modułowego różnych rodzajów obiektów jak i nowatorskich systemów wykonawstwa np. Solvero a także energooszczędnych rozwiązań związanych z energią cieplną obiektów - Solverter. Własne produkty warstwowe – Thexpan, Thermont, Frigotex, budynki mobilne Zephyr wspólnie z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi energetyki cieplnej budynków stanowią o innowacyjności i gotowości firmy do realizacji projektów niestandardowych, energooszczędnych , w pełni odpowiadających kierunkom wyznaczanym przez najlepszych – w trosce o środowisko naturalne człowieka. www.dkdostrowiec.pl

Miejsce pracy: woj. łódzkie

Obowiązki:
  • Obsługa klienta w zakresie sprzedaży domów energooszczędnych
  • Weryfikacja kosztorysów i przygotowywanie ofert
  • Współpraca z działem realizacji projektów i produkcji
Wymagania:
  • Umiejętność skutecznej komunikacji z klientami z sektora budownictwa domów jednorodzinnych (zdolność do obsługi klienta branży budowlanej)
  • Doświadczenie w obsłudze klienta min. 3 lata
  • Znajomość j. angielskiego
  • Znajomość obsługi programów Excel, Word, PowerPoint, AutoCAD (podstawowa)
  • Umiejętności analityczne, bardzo dobra organizacja czasu pracy i samodyscyplina
Oferujemy:
  • Pracę pełną wyzwań w  dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie, będącej jednym z prekursorów budownictwa modułowego oraz rozwiązań energooszczędnych
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Wynagrodzenie powiązane z umiejętnościami, doświadczeniem i efektywnością
  • Możliwość rozwoju i awansu dzięki przyjaznej atmosferze w pracy
  • Szacunek dla Indywidualistów oraz Osób kreatywnych
  • Krótką ścieżkę decyzyjną - możliwość bezpośredniego kontaktu z Właścicielem