P.W. CENTROSTAL- WROCŁAW Spółka Akcyjna jest wiodącym dystrybutorem pełnego asortymentu wyrobów hutniczych w Polsce południowo-zachodniej.

Obsługujemy kompleksowo przedsiębiorstwa produkcyjne i inwestycje budowlane na terenie całej Polski

Aktualne oferty pracy

  • Pracownik Magazynowy - Magazynier

    P.W. CENTROSTAL-WROCŁAW S.A.   Łódź, ul. Św. Teresy od Dzieciatka Jezus 111    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Opis stanowiska: prace związane z załadunkiem i rozładunkiem wyrobów hutniczych
  • Pracownik Obsługi Klienta w Dziale Handlowym - NTO

    P.W. CENTROSTAL-WROCŁAW S.A.   Łódź    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Pracownik Obsługi Klienta w Dziale Handlowym - NTO Wymagania: umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji z klientami, zdolność analitycznego myślenia, silna motywacja, zaangażowanie oraz orientacja na osiąganie celów, prawo jazdy kategorii B oraz gotowość do wyjazdów służbowych.
  • Pracownik Magazynowy

    P.W. CENTROSTAL-WROCŁAW S.A.   Legnica    praca stacjonarna
    5 dni
    Opis stanowiska: Praca związana z załadunkiem i rozładunkiem wyrobów hutniczych.
Zobacz archiwalne oferty pracy

3

P.W. CENTROSTAL-WROCŁAW S.A.

Pełczyńska 4

50-950 Wrocław