Partner ds. Finansowania Inwestycji

Polski Fundusz Inwestycji Kapitałowych INVICTUS sp. z o.o.

Podlaskie

7 dni temu

Ogłoszenie numer: 3031118, z dnia 2020-02-11

Polski Fundusz Inwestycji Kapitałowych Invictus jest podmiotem zarządzającym i finansującym dla grupy spółek z własnej struktury, zajmujących się działalnością deweloperską oraz finansowo-inwestycyjną (także z branży motoryzacyjnej).

Prowadzimy inwestycje oparte na budowie osiedli mieszkaniowych wraz z lokalami komercyjnymi.
Rozwijamy dział Finansowania Inwestycji i Współpracy Inwestorskiej (sprzedaż).

Oferujemy współpracę na stanowisku:

Miejsce pracy: podlaskie

Opis stanowiska

Oferujemy partnerskie warunki i dobrą atmosferę współpracy.
Ważne są dla nas zaufanie i skuteczność. Uzyskasz samodzielność oraz narzędzia i środowisko do rozwoju.

Zapraszamy osoby z własnym portfelem klientów, realizujące ustalone założenia współpracy inwestycyjnej, według sprawdzonego i skutecznego schematu pozyskiwania kapitału.

Przy pomyślnej współpracy chętnie wesprzemy Cię nowymi kontaktami i zaoferujemy narzędzia pomagające w pracy, takie jak dodatkowe szkolenia, służbowy samochód.

Dla Twoich Klientów mamy atrakcyjne pod kątem zysku, proste i zabezpieczone formy współpracy inwestycyjnej.
Posiadają zabezpieczenia, m.in. hipoteka na nieruchomości, zastaw rejestrowy (sądowy), poddanie się egzekucji w trybie art. 777.
Przewidujemy zniżki przy zakupie mieszkań w realizowanych inwestycjach - jako kolejny etap współpracy z Inwestorami.

Wymagania

  • Posiadanie własnej bazy Klientów inwestycyjnych/nieruchomościowych (przy pomyślnej współpracy chętnie wesprzemy Cię nowymi kontaktami).
  • Umiejętność prowadzenia rozmowy biznesowej zmierzającej do pozyskania finansowania od Klienta.
  • Doświadczenie w pracy z Klientem - rzetelne przekazywanie informacji oraz bieżąca obsługa.
  • Wiedza o rynku finansowym i nieruchomości.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe 5 000 zł + godziwa prowizja (lub jeszcze wyższa przy rezygnacji z podstawy)
    – konkretna informacja po przesłaniu aplikacji.
  • Szybki awans w strukturze - jeśli wykażesz swoje ponadprzeciętne możliwości.
  • Wynagrodzenie wypłacane bezzwłocznie.
  • Służbowy samochód po spełnieniu ustalonych, niewygórowanych warunków.
  • Szkolenie produktowe oraz z zakresu wybranych zagadnień rynkowych i prawnych.
  • Możesz pracować w biurze lub zdalnie.
  • Miejsce do spotkań z Klientami.
  • Służbowy e-mail. Telefon, laptop według potrzeb.
  • Dostajesz możliwość negocjacji warunków umów z Klientem.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ"

lub prześlij na

rekrutacja@invictus-pfik.pl

Poznaj

POLSKI FUNDUSZ INWESTYCJI KAPITAŁOWYCH INVICTUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Poznaj stanowisko: Partner Biznesowy
Partner biznesowy to osoba fizyczna lub prawna prowadząca współpracę z inną osobą lub firmą na zasadzie obopólnej korzyści. W większości ogłoszeń, pojawiających się na łamach portali internetowych, znajdziemy informacje o poszukiwaniu partnerów biznesowych przez duże, dobrze prosperujące firmy lub przedsiębiorstwa, posiadające sieci przedstawicielstw na terenie całego kraju i chcące rozszerzyć swoją działalność na ...
Praca Partner Biznesowy