Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie
Partnerów Handlowych

N.I.T. Sp. z o.o.
kujawsko-pomorskie
praca stacjonarna
4843 dni temu

N.I.T. to prężnie rozwijający się producent i dystrybutor urządzeń RAVISSON z branży Odnawialne Źródła Energii, o bardzo dobrej pozycji rynkowej, który poszukuje do współpracy:

Zadania:

Od partnerów handlowych będziemy oczekiwać sprzedaży produktów marki Ravisson, oraz reprezentowania firmy na rynku.

Wymagania:
  • doświadczenie w handlu
  • doświadczenie w branży instalacyjnej, budowlanej, grzewczej
  • posiadanie powierzchni handlowej
Oferujemy:
  • szkolenia produktowe
  • wsparcie marketingowe
  • bardzo korzystne warunki współpracy
  • udostępnienie produktów do ekspozycji
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)