Najnowsze oferty pracy

  • Senior Symfony Developer

    Polcode Sp. z o.o   podlaskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Warszawa
    specjalista mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat   14 000 - 22 000 zł / mies. (w zal. od umowy)  rekrutacja online
    2 dni
    Get ready to: Apply your PHP 7+ knowledge to real-world enterprise software solutions; Have a meaningful impact on projects – analyze requirements, functional specifications, and recommend improvements; Bring innovation to the projects, refactor existing codebase to drive up code quality, and ease...
Zobacz więcej ofert pracy

PHP Developer

ASTEK Polska
podlaskie
praca stacjonarna
1088 dni temu
ASTEK Polska jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy ASTEK. Specjalizujemy się w outsourcingu kadry IT i realizacji projektów informatycznych. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów dla liderów z obszarów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji i logistyki w Polsce i za granicą.

100% zdalnie

Poszukujemy Programisty PHP ze znajomością platformy Magento 2 dla naszego klienta - dostawcy internetowych systemów informatycznych w Polsce.

Obowiązki na stanowisku:
  • tworzenie aplikacji internetowych w technologii PHP 7 z wykorzystaniem platformy Magento 2
  • tworzenie dokumentacji technicznej do wykonanego oprogramowania
  • integracja zbudowanego rozwiązania z systemami B/E klientów
  • pisanie testów jednostkowych do tworzonych modułów
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka PHP 7 (min. 3 lata)
  • doświadczenie w implementacji systemów e-commerce opartych na platformie Magento 2 (min. 1 rok)
  • dobra znajomość języka SQL i relacyjnych baz danych
  • znajomość protokołu HTTP
  • znajomość systemu Linux od strony użytkownika
Mile widziane:
  • znajomość takich narzędzi jak RabbitMQ, Elasticsearch, Kibana, Xdebug, Jenkins
  • certyfikat Magento 2 Professional Developer
  • znajomość pracy z GraphQL, Rest API, SOAP
Dlaczego warto z nami pracować?
  • Solidne fundamenty
  • Ambitne projekty
  • Indywidualny rozwój i przyjazna atmosfera
  • Znane marki
  • Inspirujący liderzy
  • Elastyczność
  • Dodatkowe korzyści
  • System poleceń

Więcej informacji na temat Twoich danych przetwarzanych przez ASTEK Polska Sp. z o.o. znajdziesz tu: www.astek.pl/polityka-prywatnosci