Zobacz więcej ofert pracy

Pilot wycieczek

Ideatour Germanus sp. z o.o.
łódzkie
praca stacjonarna
3838 dni temu

Ogłoszenie numer: 335578, z dnia 2013-11-13

Jako touroperator turystyki przyjazdowej od 2006 r. organizujemy dla klientów z Niemiec, Austrii, Szwajcarii wycieczki w Polsce. Obsługujemy głównie grupy turystyczne
i realizujemy dla nich kompleksowy program - hotel, atrakcje, pilotaż.

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

Pilot wycieczek / opiekun zagranicznych grup turystycznych przyjeżdżających do Polski.

Wymagania

  • biegła znajomość j. niemieckiego
  • wiedza krajoznawcza o Polsce
  • uprzejmość, gotowość do pracy z ludźmi
  • umiejętność występowania przed grupą (prezentowanie informacji)
  • opanowanie niezbędnej wiedzy krajoznawczej dot. trasy wycieczki  (Polska Płn.)
  • doświadczenie mile widziane aczkolwiek niekonieczne (przeprowadzimy własne szkolenie)

Oferujemy

  • pracę ciągłą przez dwa miesiące przy obsłudze serii grup (wycieczki lotnicze do Polski, trasa Warszawa - Toruń - Gdańsk)

lub

  • na zapytanie, na pojedyncze terminy w sezonie.

Wynagrodzenie

Od 5000 do 6000 PLN