Płytkarz - Glazurnik

Bad Element Polska

Lwówek Śląski

65 dni temu

Firma Bad Element Polska Sp. z o.o.
poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Lwówek Śląski
Zadania:
  • wykonywanie prac glazurniczych w produkowanych modułach łazienkowych
Wymagania:
  • doświadczenie w pracach glazurniczych
  • własny sprzęt (maszynka do cięcia, szlifierka kątowa, drobne narzędzia)
  • dokładność w wykonywanych pracach
  • dobra organizacja pracy
  • komunikatywność
  • rzetelność
Oferujemy:
  • stabilną i interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego w branży prefabrykowanych modułów łazienkowych
  • oferujemy wynagrodzenie w zakresie 8000 - 11000 zł brutto
Poznaj stanowisko: Glazurnik
Glazurnik zajmuje się okładaniem ścian płytkami ceramicznymi, klinkierowymi, terakotą, lastriko, płytkami szklanymi oraz innymi materiałami, które przewiduje projekt. W niektórych przypadkach glazurnik może mieć za zadanie odnowienie powierzchni ścian już wyłożonych płytkami. Glazurnik może pracować indywidualnie lub jako członek zespołu pracowników budowlanych. Pracując indywidualnie zazwyczaj nie ogranicza się tylko ...
Praca Glazurnik