Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podlaskie Pokojówka Podlaskie
Pokojówka / Pracownik hotelu

W&F Detacheringen BV
podlaskie
praca stacjonarna
2037 dni temu

W&F to międzynarodowa agencja pośrednictwa pracy, która za priorytet stawia właściwe łączenie pracowników w zależności od wykształcenia i doświadczenia, z odpowiednimi zakładami pracy na terenie Holandii.

Firma współpracuje głównie z ludźmi polskiego i portugalskiego pochodzenia, których od momentu pierwszego kontaktu prowadzą dwujęzyczni koordynatorzy, zapoznając z miejscem pracy oraz sytuacją mieszkaniową. Koordynatorzy służą radą, pomocą oraz odpowiedzią na każde nurtujące pytanie.

Miejsce pracy: Holandia

Obowiązki:
  • sprzątanie pokoi
  • dbanie o czystość w pomieszczeniach sanitarnych,
  • wymiana pościeli i ręczników
  • sprzątanie pomieszczeń publicznych na terenie hotelu
Wymagania:
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • zaangażowanie,
  • od osób na tym stanowisku oczekujemy wysokiej kultury osobistej
  • mile widziane osoby z własnym zakwaterowaniem w okolicy Eindhoven,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki finansowe według norm ABU CAO,
  • świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii,
  • dobre warunki mieszkaniowe,
  • transport z miejsca zakwaterowania do pracy,
  • 36 h tydzień pracy,
  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • opiekę polskojęzycznych konsultantów.