Zobacz więcej ofert pracy

Pomoc Domowa

Klient portalu Praca.pl
podkarpackie
praca stacjonarna
1157 dni temu

Ogłoszenie numer: 4124869, z dnia 2021-01-25

Miejsce pracy: podkarpackie

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby, która otoczy opieką komfortowy dom i przyległy do niego ogród w powiecie kozienickim, zakwaterowanie na miejscu.

Praca będzie związana z czynnościami, jakie się wykonuje w każdym domu, mieszkając w nim. Konkretnie chodzi o codzienną pielęgnację otoczenia, w którym się mieszka jak sprzątanie, mycie okien, pranie firan, różne prace ogrodowe jak opryski roślin, koszenie trawy czy grabienie liści, dbanie o urządzenia, pilnowanie serwisów. Właściciele nie mieszkają tam na co dzień. Posesja jest usytuowana w bezpiecznej, cichej, zielonej okolicy. Jest to oferta wyłącznie z zamieszkaniem na miejscu. Niezbędne jest prawo jazdy, gdyż w tej miejscowości nie ma sklepu. Osoba samotna, lubiąca naturę, pozbawiona nałogów.

Wymagania

Osoba taka powinna charakteryzować się:

  • uczciwością
  • pracowitością
  • zamiłowaniem do czystości i porządku
  • lubić zwierzęta (na posesji jest piesek)
  • dyspozycyjnością
  • mile widziane referencje
  • niezbędne prawo jazdy

Oferujemy

  • miłą atmosferę
  • dobre warunki życia
  • zakwaterowanie
  • wynagrodzenie do uzgodnienia