Pomocnik montera rusztowań

MULTiSERWIS Sp. z o.o.

Podlaskie

35 dni temu

Miejsce pracy: Niemcy, Holandia, Belgia

W związku z ciągłym rozwojem naszego przedsiębiorstwa poszukujemy osób chętnych do przyuczenia na stanowisko pomocnika montera rusztowań.
Oferujemy bezpłatny, tygodniowy kurs przygotowania do zawodu.

Oczekiwania:

  • Umiejętność pracy w zespole
  • Chęć zdobycia nowych doświadczeń
  • Brak lęku wysokości
  • Dobry stan zdrowia / ogólna sprawność fizyczna
  • Odpowiedzialność i zdyscyplinowanie
  • Skrupulatność  i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego lub holenderskiego

Zakres obowiązków:

  • Montaż i demontaż rusztowań
  • Prace pomocnicze związane z montażem rusztowań
  • Rozładunek i załadunek aut ciężarowych z rusztowaniami

Proponujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość odbycia kursu przygotowawczego do zawodu pomocnika montera rusztowań i w późniejszym czasie zdobycia uprawnień montera rusztowań (polskich i holenderskich)
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • System szkoleń podnoszących kwalifikacje
  • Transport i zakwaterowanie
  • Pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych w Polsce
  • Bogaty pakiet socjalny

Poznaj

Poznaj stanowisko: Monter
Monter jest wykwalifikowanym robotnikiem, zaangażowanym w montowanie maszyn i ich naprawę, osobą która posiada wiedzę techniczną, pozwalającą na kompleksową obsługę danego urządzenia. Osoba zatrudniona na tym stanowisku zajmuje się montowaniem podzespołów o szczególnej złożoności, jego praca odbywa się zazwyczaj na taśmie montażowej. Monter, odznaczający się obszerną wiedzę techniczną, posiadający długi staż w danej ...
Praca Monter