Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Pomocnik produkcyjny- składanie mebli
Flame Employment Polska Sp. z o.o.
Ostaszewo
3 200 zł brutto/mies.
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę tymczasową
43 dni temu

Ogłoszenie numer: 4805247, z dnia 2021-06-10

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2006 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376. Od kandydatów nie pobieramy opłat i wynagrodzenie płacimy zawsze na czas. Aktualnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej o stabilnej pozycji na rynku, poszukujemy kandydata na stanowisko : Mechanik Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Ostaszewo

Opis stanowiska

  • montaż mebli wg projektu;
  • obsługa narzędzi ręcznych i obrabiarek;
  • wizualna kontrola wykonywanej pracy;
  • organizacja pracy na stanowisku;
  • wykonywanie poleceń i wskazówek osób przełożonych.

Wymagania

  • znajomość w zakresie obsługi narzędzi oraz elektronarzędzi;
  • dokładność i precyzja;
  • odpowiedzialność i zaangażowanie;
  • umiejętność komunikacji i pracy w zespole.

Oferujemy

  • umowa o pracę tymczasową z możliwością bezpośredniego zatrudnienia;
  • pracę na ranną zmianę (6-14) od poniedziałku do piątku;;
  • wsparcie dla nowych pracowników - pomoc doświadczonych pracowników;
  • możliwość rozwoju.

Poznaj

Flame Employment Polska jako licencjonowana agencja pośrednictwa pracy działa na rynku polskim od stycznia 2006 roku. W tym czasie pomogliśmy kilku tysiącom osób w uzyskaniu pracy za granicą, zyskując renomę firmy zapewniającej usługi najwyższej jakości.