Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podlaskie
Pracownik biurowy

DWG Sp. z o.o.
podlaskie
praca stacjonarna
4883 dni temu

Agencja Pracy DWG zarejestrowana pod numerem 3920 Dla naszego klienta o ugruntowanej pozycji na rynku poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:

- praca w biurze handlowym,

- prezentacja oferty,

- realizacja planu sprzedaży,

- przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji,

- analiza potencjału rynku

Wymagania:

- komunikatywność,

- mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta,

- dyspozycyjność,

- wykształcenie min. średnie

Oferujemy:

- umowę o pracę,

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

- możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych,

- system bezpłatnych szkoleń, - pakiet socjalny,

- wynagrodzenie podstawowe + prowizja

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)