Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik do Ociepleń Budynków

Warmer Homes Insulation Ltd.

Podkarpackie

83 dni temu

Ogłoszenie numer: 3456048, z dnia 2020-07-08

Jesteśmy firmą specjalizującą się w ocieplaniu budynków nowoczesnymi systemami ociepleń na terenie Irlandii i Wielkiej Brytanii. Działamy od ponad 20 lat.

Warmer Homes Insulation Ltd. zarejestrowana w Wielkiej Brytanii.

Miejsce pracy: podkarpackie

Opis stanowiska

Poszukujemy do pracy osób z doświadczeniem przy ocieplaniu budynków. Najlepiej zespół 3-4-osobowy.

Projekt długoterminowy. PRACA OD ZARAZ!!!

IRLANDIA / WIELKA BRYTANIA

Wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia przy ocieplaniu budynków lub podobne jest wymagane. Zdjęcia z ukończonych robót lub projektów będą dodatkowym atutem.
  • Wymagana bardzo dobra lub dobra znajomość systemów ocieplania budynków.
  • Jedna osoba musi posiadać umiejętność komunikacji w języku angielskim.
  • Zespół powinien posiadać własne narzędzia.

Oferujemy

Oferujemy bardzo konkurencyjne warunki pracy:

  • 30 EUR za 1 m kw. ukończonego ocieplenia
  • Płatność w systemie co 2 tygodnie na podane konto, na podstawie faktury (podzielona na 3 etapy realizacji inwestycji).
  • Zapewniamy zakwaterowanie w pobliżu miejsca robot.
  • Zapewniamy szkolenie w zakresie BHP i standardów robot prowadzonych na terenie Irlandii i UK w języku polskim. Po ukończeniu szkolenia każdy otrzyma stosowny certyfikat.

Wynagrodzenie

Od 6000 do 12000 PLN

Poznaj stanowisko: Robotnik Budowlany
Pracownik Robotnik Budowlany to osoba, która wykonuje wszelkie roboty remontowo – budowlane. Jest to jeden z najbardziej poszukiwanych pracowników. Do głównych obowiązków osoby tej należy, m.in.: wszelkie roboty ciesielskie, montażowe, rozbiórkowe, murowe, tynkowe. Pracownik Robotnik Budowlany powinien posiadać wykształcenie zawodowe ...
Praca Robotnik Budowlany