Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Merchandiser łódzkie
Pracownik do wykładania towaru

MS Services Sp. z o.o.
łódzkie, Aleksandrów Łódzki, Bełchatów, Błaszki, Koluszki, Konstantynów Łódzki, Krośniewice, Kutno, Łask, Łęczyca, Łowicz, Łódź, Opoczno, Ozorków, Pabianice, Pajęczno, Piotrków Trybunalski, Poddębice, Przedbórz, Radomsko, Rawa Mazowiecka, Sieradz, Skierniewice
praca stacjonarna
1351 dni temu

MS Services jest liderem w branży usług wsparcia sprzedaży (merchandising, outsourcing sił sprzedaży) oraz promocji i animacji sprzedaży dla liderów rynku.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki, Bełchatów, Błaszki, Koluszki, Konstantynów Łódzki, Krośniewice, Kutno, Łask, Łęczyca, Łowicz, Łódź, Opoczno, Ozorków, Pabianice, Pajęczno, Piotrków Trybunalski, Poddębice, Przedbórz, Radomsko, Rawa Mazowiecka, Sieradz, Skierniewice
Oferujemy Ci
  • Minimum formalności
  • Wynagrodzenie na czas
  • E-szkolenia
  • Praca na aplikacji mobilnej
Twoje zadania
  • zatowarowanie półek produktami z zachowaniem standardów
  • dbanie o wygląd i czystość półek
  • raportowanie
Nasze oczekiwania
  • ważna książeczka sanepidu/oświadczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • silna motywacja i zaangażowanie
  • dyspozycyjność i terminowość
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • mile widziane osoby studiujące
MS Services tworzą praktycy wsparcia sprzedaży (outsourcingu sił sprzedaży, merchandisingu, promocji i animacji sprzedaży), którzy pracują dla liderów rynku (m.in. Procter & Gamble, Kompania Piwowarska, Pepsi Cola GB, Maspex).