Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik Magazynowy

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A

Ksawerów k. Łodzi

210 dni temu

tempus.jpg

TEMPUS A Agencja Pracy Czasowej i Doradztwa Personalnego Sp. z o.o. Sp. Komandytowa (KRAZ nr 12861) zatrudnia pracowników stałych i tymczasowych dla dużych i średnich firm na terenie województwa łódzkiego oraz mazowieckiego.

Obecnie dla naszego Międzynarodowego Klienta z branży samochodowej, o ugruntowanej pozycji rynkowej poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Ksawerów k. Łodzi

Opis stanowiska:

  • rozładunek, załadunek towaru,
  • składanie pudełek, przepakowywanie towaru
  • szykowanie towaru do wysyłki,
  • zbiórka towaru na magazynie,
  • prace porządkowe,
  • przygotowywanie etykiet, oklejanie pudełek.
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie,
  • min. roczne doświadczenie w pracy magazynowej (mile widziane doświadczenie w magazynie części samochodowych),
  • dokładność i sprawność w działaniu,
  • znajomość obsługi komputera,
  • dobra kondycja fizyczna,
  • co najmniej średnia znajomość języka angielskiego (bardzo mile widziana, firma zagraniczna)
  • uprawnienia na wózki widłowe (mile widziane)
  • uprawnienia do wymiany butli gazowej (mile widziane).
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • wysokie wynagrodzenie: 2100 zł netto,
  • pracę od pon do pt w godz.: 8:00-16:00,
  • sporadycznie dodatkowo płatne godziny w soboty,
  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji,
  • stałe godziny pracy,
  • stabilną i rozwijającą pracę.
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Poznaj stanowisko: Pracownik Magazynu

Pracownik magazynu to osoba odpowiedzialna za wykonywanie czynności, związanych z codziennym funkcjonowaniem magazynu. Podstawowym obowiązkiem osoby obsadzonej na tym stanowisku jest przyjmowanie i wydawanie towarów, oraz sporządzanie szczegółowych raportów i rejestrowanie towarów, znajdujących się w magazynie. Obowiązkiem pracownika magazynu jest także dokładne weryfikowanie zgodności przyjmowanych i ...
Pracownik Magazynu Praca Pracownik Magazynu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (813)
Wałbrzych (54)
Legnica (66)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (178)
Toruń (95)
Lubelskie:
Lublin (128)
Chełm (20)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (842)
Tarnów (43)
Nowy Sącz (38)
Mazowieckie:
Warszawa (1719)
Radom (70)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (123)
Nysa (20)