Pracownik magazynowy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

Łódź, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Zgierz, Pabianice, Poddębice

109 dni temu

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o. o. posiadamy certyfikat w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia o numerze 7254.

Pracownik magazynowy
Miejsce pracy: Łódź, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Zgierz, Pabianice, Poddębice
Nr ref.: PMag/Łdz/082019

 

Masz uprawnienia na wózki widłowe i jesteś otwarty na pracę dwu- lub trzyzmianową? Jeśli tak – mamy ofertę właśnie dla Ciebie!

 

Nie wymagamy doświadczenia! Dla nas liczy się Twoja chęć do pracy i zaangażowanie.Twoje przyszłe wyzwania


Pomożesz nam uporządkować przestrzeń magazynu poprzez załadunek i rozładunek towaru oraz jego prawidłowe rozlokowanie. Jesteś niezbędny, aby produkcja działała bez zarzutu – dostarczysz towar i odbierzesz gotowy produkt. Nie może Cię zabraknąć!Sprawdź, co zyskasz!


Dostarczymy Ci umowę o pracę w pełnym wymiarze i naładujemy wynagrodzenie składające się z solidnej podstawy i wysokiej premii miesięcznej oraz atrakcyjnej 13-stej pensji! Załadujemy pracę od poniedziałku do piątku, a jeśli wystarczy miejsca i chęci – będziesz mógł zarobić dwa razy tyle w dodatkowych godzinach. Do kompletu dołożymy możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej. Dowieziemy Cię bezpłatnie do pracy z centrum Łodzi, Zgierza, Ozorkowa, Poddębic, Pabianic i Konstantynowa Łódzkiego.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Poznaj stanowisko: Pracownik Magazynu 
Pracownik magazynu to osoba odpowiedzialna za wykonywanie czynności, związanych z codziennym funkcjonowaniem magazynu. Podstawowym obowiązkiem osoby obsadzonej na tym stanowisku jest przyjmowanie i wydawanie towarów, oraz sporządzanie szczegółowych raportów i rejestrowanie towarów, znajdujących się w magazynie. Obowiązkiem pracownika magazynu jest także dokładne weryfikowanie zgodności przyjmowanych i ...
Praca Pracownik Magazynu