Najnowsze oferty pracy

  • Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu

    NES Global Talent   Warszawa    praca stacjonarna
    dyrektor  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Zadania: Analiza rynku: Śledzenie trendów w branży budowlanej, analiza konkurencji, identyfikacja nowych możliwości rynkowych. Planowanie strategii biznesowej: Współtworzenie strategii rozwoju firmy, opracowywanie planów działań mających na celu osiągnięcie celów biznesowych....
Praca.pl Praca łódzkie Kierownik ds. Badań i Rozwoju łódzkie
Pracownik naukowy p.o. kierownika Zakładu Naukowego

Instytut Technologii Bezpieczeństwa MORATEX
łódzkie
praca stacjonarna
3758 dni temu

Ogłoszenie numer: 384295, z dnia 2014-02-03

Instytut Technologii Bezpieczeństwa „MORATEX”
ogłasza konkurs na stanowisko:

Miejsce pracy: łódzkie

Wymagania

  • udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu zespołem badawczym,
  • udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu projektami badawczymi, rozwojowymi i wdrożeniowymi,
  • co najmniej stopień naukowy doktora,
  • wykształcenie wyższe ze specjalnością inżynieria materiałowa lub włókiennictwo,
  • udokumentowany dorobek naukowy,
  • udokumentowane predyspozycje do samodzielnego rozwiązywania problemów badawczych,
  • udokumentowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • doświadczenie w realizacji i rozliczaniu projektów badawczych i rozwojowych finansowanych ze środków krajowych i unijnych,
  • umiejętność obsługi administracyjnej projektów oraz znajomość wymagań prawnych z obszaru badań i rozwoju będzie dodatkowym atutem.

Poszukujemy osób:

  • zmotywowanych do kreatywnego, samodzielnego działania,
  • nastawionych na wyznaczanie i realizowanie celów,
  • odpowiedzialnych, dokładnych i sumiennych,

Forma zatrudnienia - umowa o pracę (okres próbny 6 miesięcy).