Pracownik Ochrony - Grupy Interwencyjne

Solid Security Sp. z o.o.,

Bełchatów, Piotrków Trybunalski

36 dni temu

Miejsce pracy: Bełchatów, Piotrków Trybunalski

Zakres obowiązków:

  • Podejmowanie interwencji w momencie zgłoszenia zagrożenia
  • Weryfikacja stanu zabezpieczenia monitorowanych obiektów

Wymagania:

  • Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej oraz legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni
  • Niekaralność
  • Dyspozycyjność
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Terminową realizację świadczeń wynikających z umowy
  • Dogodny system zmian

Poznaj

Solid Security Sp. z o.o.

Pracownik ochrony fizycznej może pełnić funkcje przynależne stanowisku w wielu różnorodnych obiektach – między innymi jednostkach handlowych, instytucjach finansowych, czy publicznych, a nawet budynkach prywatnych. Osoba obsadzona na tym stanowisku zapewnia ochronę osób i mienia, kontroluje przestrzeganie zasad bezpieczeństwa publicznego w trakcie imprez masowych, etc. Pracownicy ochrony, zatrudnieni w agencjach ...
Praca Pracownik Ochrony Fizycznej