Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik ogólnobudowlany

Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM

Podkarpackie

122 dni temu

Ogłoszenie numer: 2599342, z dnia 2019-08-07

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów przemysłowych oraz zajmująca się produkcją konstrukcji stalowych zatrudni na stanowisko:

Miejsce pracy: podkarpackie

Opis stanowiska

Zatrudnimy pracowników do robót budowlanych.

Mile widziani obywatele Ukrainy. Załatwiamy dokumenty do złożenia wniosku o pobyt, oświadczenia, wizy oraz inne

Wymagania

  • mile widziana praktyka w zawodzie

Oferujemy

  • pracę na stałe
  • pracę w delegacji
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zakwaterowanie

Poznaj

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów przemysłowych oraz zajmująca się produkcją konstrukcji stalowych.

Poznaj stanowisko: Robotnik Budowlany
Pracownik Robotnik Budowlany to osoba, która wykonuje wszelkie roboty remontowo – budowlane. Jest to jeden z najbardziej poszukiwanych pracowników. Do głównych obowiązków osoby tej należy, m.in.: wszelkie roboty ciesielskie, montażowe, rozbiórkowe, murowe, tynkowe. Pracownik Robotnik Budowlany powinien posiadać wykształcenie zawodowe ...
Praca Robotnik Budowlany