Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik / Pracownica Magazynu i Logistyki

B.A.U.S. AT Sp. z o.o.

Ostaszewo

21 dni temu

Ogłoszenie numer: 3023639, z dnia 2020-01-31

B.A.U.S.AT to rozwijająca się firma, która dostarcza ambulansy i pojazdy specjalne na cały świat.
Od 2017 roku Spółka posiadamy siedzibę w naszym nowym zakładzie w Ostaszewie/Łysomicach.
Od zaraz poszukamy do naszej gospodarki materiałowej:

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Ostaszewo

Wymagania

  • doświadczenie z zakresu gospodarki magazynowej i logistyki,
  • doświadczenie z systemami magazynowymi (atutem będzie znajomości Subjekt GT lub Nexo)
  • biegła obsługa MS Office.

Oferujemy

  • bezpieczne miejsce zatrudnienia w bezpiecznej, przyszłościowej branży,
  • zmienne zadania,
  • dobre i punktualne wynagrodzenie,
  • praca zespołowa.
Poznaj stanowisko: Pracownik Magazynu
Pracownik magazynu to osoba odpowiedzialna za wykonywanie czynności, związanych z codziennym funkcjonowaniem magazynu. Podstawowym obowiązkiem osoby obsadzonej na tym stanowisku jest przyjmowanie i wydawanie towarów, oraz sporządzanie szczegółowych raportów i rejestrowanie towarów, znajdujących się w magazynie. Obowiązkiem pracownika magazynu jest także dokładne weryfikowanie zgodności przyjmowanych i ...
Praca Pracownik Magazynu