Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik produkcji

Surgo Papier

Zaryń

6 dni temu

Ogłoszenie numer: 2632816, z dnia 2019-08-19

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją i konfekcjonowaniem papieru toaletowego oraz ręczników z makulatury.

Miejsce pracy: wielkopolskie / Zaryń

Opis stanowiska

  • obsługa maszyny do przewijania papieru
  • cięcie na pile tarczowej/taśmowej
  • dbanie o prawidłowy przebieg procesu produkcji

Wymagania

  • zaangażowanie w powierzoną im pracę
  • sumienność
  • dyspozycyjność pracy w systemie 3-zmianowym (praca od poniedziałku do piątku)

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • terminowe wynagrodzenie
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • pracę na określonym stanowisku poprzedza miesięczne przyuczenie

Wynagrodzenie

Od 2000 do 3000 PLN

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Panem Pawłem 784955731

Poznaj

Poznaj stanowisko: Robotnik Produkcyjny

Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej ...
Robotnik Produkcyjny Praca Robotnik Produkcyjny

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Surgo Papier.

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (610)
Wałbrzych (50)
Legnica (106)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (218)
Toruń (133)
Lubelskie:
Lublin (230)
Chełm (29)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (755)
Tarnów (90)
Nowy Sącz (78)
Mazowieckie:
Warszawa (1862)
Radom (174)
Płock (60)
Opolskie:
Opole (229)
Nysa (59)