Pracownik produkcji

PPHU INKO SC

Niemcy

18 dni temu

Ogłoszenie numer: 2721842, z dnia 2019-11-01

Firma prowadzi działalność w Polsce, ale ma kontrahenta w Niemczech, z którym współpracuje.

Miejsce pracy: podkarpackie / Niemcy

Opis stanowiska

  • Praca na hali produkcyjnej w Niemczech.
  • Produkcja, składanie żaluzji fasadowych i pakowanie.

Wymagania

  • Sumienność, cierpliwość i odpowiedzialność.

Oferujemy

  • Praca na stałe.
  • Wynagrodzenie w aktualnych, obowiązujących stawkach.
  • Pakiet relokacyjny.
  • Praca lekka,
  • Moment rozpoczęcia zlecenia od zaraz.

Oferta pracy skierowana również do kobiet, które są mile widziane w zespole.

Wynagrodzenie

Od 6000 do 7000 PLN

Poznaj stanowisko: Robotnik Produkcyjny
Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej ...
Praca Robotnik Produkcyjny