Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik Produkcyjny

POLBRUK S.A.

Lipie k. Rzeszowa

40 dni temu

Polbruk S.A. - ogólnopolski producent kostki brukowej w segmentach wyrobów
szlachetnych oraz wyrobów drogowych, godny zaufania partner biznesowy
poszukuje kandydatów na stanowiska:

umowa o pracę – pełny etat
tryb pracy: zmianowy

Miejsce pracy: Lipie k. Rzeszowa (woj. podkarpackie)
Podstawowe obowiązki pracownika produkcji:
  • Kontrola jakości produkowanych wyrobów,
  • Utrzymywanie w sprawności linii produkcyjnej,
  • Obsługa wózka widłowego,
  • Pakowanie wyrobów.

Wymagania na stanowisko pracownik produkcji:

  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe,
  • Uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych (mile widziane),
  • Wiedza w zakresie eksploatacji urządzeń elektrycznych do 1kV, (uprawnienia SEP do 1kV będą dodatkowym atutem).
Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku wibroprasowanych wyrobów betonowych. Więcej o nas: www.polbruk.pl,
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez kursy i szkolenia,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Dofinansowanie zajęć sportowych (Karta Multisport).
Klauzula informacyjna Polbruk S.A.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. („RODO”) uprzejmie informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych będzie Polbruk S.A. z siedzibą w Gdańsku, przy ul. Nowy Świat 16 C, 80-299 Gdańsk. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (art. 6 ust. 1 lit. a oraz lit. b RODO) i przechowywane do czasu jego zakończenia. Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania. Przysługuje Panu/Pani również prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Odbiorcami Pana/Pani danych będą podmioty, którym przekazanie Pana/Pani danych będzie konieczne do realizacji celów przetwarzania, w szczególności będą to podmioty świadczące na rzecz administratora usługi IT lub usługi związane z publikacją ogłoszeń o pracę. Informujemy, że przysługuje Panu/Pani prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podanie danych osobowych w zakresie określonym w art. 22(1) ust. 1 kodeksu pracy jest obowiązkowe, a konsekwencją ich niepodania jest wykluczenie z udziału w procesie rekrutacji. Podanie danych w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Poznaj stanowisko: Robotnik Produkcyjny

Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej ...
Robotnik Produkcyjny Praca Robotnik Produkcyjny

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (805)
Wałbrzych (48)
Legnica (117)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (201)
Toruń (119)
Lubelskie:
Lublin (219)
Chełm (37)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (898)
Tarnów (54)
Nowy Sącz (43)
Mazowieckie:
Warszawa (2019)
Radom (151)
Płock (38)
Opolskie:
Opole (156)
Nysa (64)