Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik serwisu samochodów ciężarowych

TOP SERVICE Grzegorz Kądziela

Lubelskie

846 dni temu

Ogłoszenie numer: 948035, z dnia 2016-01-28

Serwis samochodów ciężarowych i specjalistycznych:

www.topservicetruck.pl   www.gptruck.pl

Obecnie do nowo wybudowanego obiektu w okolicy Warszawy (Sokołów k/W-wy (1 km od S8) poszukujemy osób z całej Polski do zbudowania zespołu serwisowego.

Miejsce pracy: lubelskie

Opis stanowiska

Praca w serwisie samochodów ciężarowych na poniższe stanowiska:

  • kilku mechaników, elektromechaników,
  • lakiernika, blacharza,
  • tokarza,
  • frezera,
  • ślusarza,
  • spawacza,
  • pracownika myjni,
  • kierowcy kat. C.

Wymagania

  • Sumienność, pracowitość
  • Doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach - mile widziane

Oferujemy

  • Oferujemy pracę w serwisie samochodów ciężarowych w SOKOŁOWIE k/W-wy
  • Pracę w nowo wybudowanym obiekcie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia pracownicze
  • Miłą atmosferę
  • W razie potrzeby pomoc w zakwaterowaniu dla osób z poza województwa mazowieckiego

Wynagrodzenie

Od 2000 do 5000 PLN

Poznaj stanowisko: Pracownik Serwisu Samochodowego

Pracownik Serwisu Samochodowego to osoba, która wykonuje prace asystenckie w serwisie samochodowym. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: obsługa klientów serwisu samochodowego, tj. telefon i biuro, przyjmuje i wydaje samochody, informuje klienta o stanie naprawy, rozlicza, a także obsługuje import części zamiennych, wspiera obsługę importu części zamiennych, nadzoruje i kontroluje jakość i ...
Pracownik Serwisu Samochodowego Praca Pracownik Serwisu Samochodowego

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (690)
Wałbrzych (45)
Legnica (57)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (168)
Toruń (100)
Lubelskie:
Lublin (112)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (804)
Tarnów (39)
Nowy Sącz (36)
Mazowieckie:
Warszawa (1825)
Radom (73)
Płock (40)
Opolskie:
Opole (117)
Nysa (21)