Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Praktyka w Salonie Firmowym Orange Polska

Orange Polska S.A.

Łódź - Manufaktura

28 dni temu

Team Łódź - Manufaktura

Od lat znajdujemy się w pierwszej dziesiątce najlepszych pracodawców na świecie. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, które wpływają na poprawę jakości życia milionów ludzi. Dołączając do Orange masz pewność, że Twoja praca ma znaczenie a Twoje zaangażowanie zostanie wynagrodzone.

Nasz Standard
Nasz
Standard
  • Umowa o praktykę
  • Dostęp do nowoczesnych technologii
  • Opieka i wsparcie mentora
  • Wynagrodzenie
Zadania
Zadania
  • sprzedaż i promowanie naszej oferty wśród klientów odwiedzających Salon Orange
  • wsparcie salonu w bieżącym funkcjonowaniu
  • zapoznanie się z zakresem pracy Kierownika Salonu oraz Zastępcy
  • poznanie specyfiki pracy salonu sprzedaży
  • rola Gospodarza Salonu
Pasujesz do nas, jeżeli
Pasujesz
do nas, jeżeli

  • interesujesz się obszarem sprzedaży i obsługi klienta
  • cechuje Cię otwartość i chęć nauki
  • potrafisz nawiązywać i budować relacje z innymi
  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klientów – mile widziane
Mamy dla Ciebie
Mamy
dla Ciebie
  • płatną praktykę
  • realne wyzwania na co dzień
  • praktyka w dynamicznie rozwijającej się firmie
Wszystkie benefity znajdziesz na orange.jobs
Zapytaj o szczegóły
Zapytaj
o szczegóły
Poznaj stanowisko: Praktykant
Praktykant – osoba, która ukończyła co najmniej gimnazjum i w dniu rozpoczęcia praktyki nie skończyła jeszcze 30 lat. Praktykantem może więc być absolwent liceum i aktualny student. Praktykant ma okazję wykorzystać swoją wiedzę wyniesioną ze szkoły w praktyce i nauczyć się czegoś nowego. W większości firm praktykanci początkowo pomagają w codziennych zajęciach innym pracownikom , a następnie są traktowani na równi z ...
Praca Praktykant