Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie
PROFESJONALNYCH PRZEDSTAWICIELI HANDLOWYCH

Przedsiębiorstwo Innowacyjno - Wdrożeniowe "IMPULS"
podkarpackie, Tereny województw - śląskiego, małopolskiego, podkarpackiego
praca stacjonarna
4905 dni temu

Producent środków czystości oraz dezynfekcji poszukuje:

Miejsce pracy: Tereny województw - śląskiego, małopolskiego, podkarpackiego

Zadania:

  • Zatrudnione osoby odpowiedzialne będą za pozyskiwanie nowych kontaktów handlowych i stalą obsługę obecnych klientów, przygotowanie ofert handlowych.

Wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów chemicznych oraz znajomość rynku środków czystości i dezynfekcji.
Oferujemy:
  • stałą pracę,
  • merytoryczne i motywacyjne szkolenie,
  • możliwość awansu i wysokich zarobków.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)