Najnowsze oferty pracy

  • Programista PHP / JS

    Enadis sp. z o.o.   Gdynia    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior / ekspert  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    tworzenie oprogramowania, rozwój istniejących w firmie aplikacji, rozwijanie własnych umiejętności.
Zobacz więcej ofert pracy

Programista Android

KA SYSTEM Sp. z o.o.
podkarpackie
praca stacjonarna
2001 dni temu

Ogłoszenie numer: 2125410, z dnia 2018-10-30

KA SYSTEM to firma tworząca kompleksową platformę obsługującą sieci, agencje oraz agentów ubezpieczeniowych. Od ponad dziesięciu lat rozwijamy najbardziej złożone i kompletne rozwiązanie dedykowane naszym klientom.
Ponieważ, tak jak nasi użytkownicy, ciągle się rozwijamy a przed nami stoją nowe wyzwania, ogłaszamy nabór na stanowisko samodzielnego programisty Android. Chcemy podjąć stałą współpracę z doświadczonymi programistami.

Miejsce pracy: podkarpackie

Opis stanowiska

  • udział w powstającym od podstaw projekcie
  • tworzenie dokumentacji projektowej

Wymagania

  • doświadczenie w programowaniu w języku Java
  • dobra znajomość techniczna rozwoju aplikacji mobilnych dla Android
  • umiejętność programowania z wykorzystaniem usług sieciowych
  • dobra znajomość zagadnień projektowania i programowania obiektowego
  • znajomość SQL

Na co liczymy

  • analityczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów
  • kreatywność i odwagę w podejmowaniu decyzji
  • komunikatywność, umiejętność pracy z klientem

Co będzie atutem

  • znajomość Google APIs
  • doświadczenie związane z implementacją bibliotek ocr

Oferujemy

  • stałą współpracę,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • płacę odpowiednią do umiejętności,
  • elastyczne godziny pracy,
  • pakiet socjalny,
  • pracę w młodym i zgranym zespole,
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów,
  • fajną atmosferę i burze mózgów :)