Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podlaskie
Programista C/C++ (DVB)

TechniSat Sp. z o.o.
podlaskie, Oborniki Śląskie k. Wrocławia
praca stacjonarna
4698 dni temu

Grupa TechniSat jest wiodącym niemieckim przedsiębiorstwem w branży elektronicznej. Główna siedziba i centrala firmy znajduje się w Daun. Ponadto Grupa posiada zakłady produkcyjne w Dippach (Turyngia), Schöneck (Saksonia), Staßfurt (Saksonia-Anhalt) i od lipca 2006 r. również w Obornikach Śląskich w Polsce. TechniSat jest znany z innowacyjnych produktów o wysokiej jakości. Należy do czołowych producentów: odbiorników dla telewizji cyfrowej, modułów CI CAM, telewizorów LCD HD oraz osprzętu instalacyjnego dla SMATV i CATV.

Firma TechniSat jest otwarta na współpracę z absolwentami szkół wyższych wydziałów informatyki i elektroniki oraz oferuje młodym ludziom szansę rozwoju zawodowego.

Do Działu Badań i Rozwoju w Siemianicach k. Obornik Śląskich (woj. dolnośląskie) firma TechniSat poszukuje wysoko zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Oborniki Śląskie k. Wrocławia
Nr Ref.: PIO4

Zadania:
  • praca w obszarze badań i rozwoju telewizji cyfrowej
  • rozwój i wdrażanie oprogramowania głównie w językach C/C++ w systemach wbudowanych
  • uczestniczenie w szkoleniach wewnętrznych oraz zagranicznych (Niemcy)
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (informatyka, elektronika)
  • doświadczenie w programowaniu w językach C/C++ i w programowaniu systemów embedded
  • doświadczenie w pracy z systemami czasu rzeczywistego
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Mile widziane:
  • doświadczenie w pracy ze standardami DVB
  • znajomość systemów operacyjnych Linux i Windows
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej strukturze organizacyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • przyjazną atmosferę oraz dobre warunki pracy
  • wsparcie przy zmianie miejsca zamieszkania (pakiet relokacyjny)