Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Programista C#/.Net

ON HR Consultants

Łódzkie

1962 dni temu

Firma z branży technologicznej zatrudni

Miejsce pracy: łódzkie

Zadania:
  • Projektowanie i tworzenie aplikacji w technologii C#/.Net,
  • Dbałość o najwyższą jakość kodu,
  • Tworzenie materiałów projektowych: specyfikacji wymagań, testów i dokumentacji,
  • Analiza zgodności funkcjonowania systemu ze specyfikacją techniczną.
Wymagania:
  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego związanego z programowaniem w języku C#/.Net,
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość platformy .NET Framework (3.5/4.0),
  • Znajomość technologii WPF, WWF, Windows Forms, ASP.NET,
  • Znajomość wzorców projektowych,
  • Doświadczenie w konfiguracji i programowaniu na platformie SharePoint 2007/2010,
  • Znajomość MVC.Net,
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane wykształcenie na kierunku Informatyka lub pokrewnych,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
  • Możliwość współtworzenia interesujących projektów,
  • Stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny,
  • Doskonałą atmosferę pracy.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj stanowisko: Programista C#

Język C#, inaczej C Sharp, jest obiektowym językiem programowania, służącym do tworzenia programów dla środowiska .NET Framework, DotGNU, czy Mono. Język C# funkcjonuje na wielu platformach systemowych, posiada też wiele cech wspólnych z Object Pascalem, czy C++. Programista, jako osoba zajmująca się projektowaniem i wdrażaniem aplikacji, programów i systemów komputerowych, specjalizuje się obsłudze ...
Programista C# Praca Programista C#