Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Programista C++

ON HR Consultants

Podkarpackie

2030 dni temu

Jeden z ważniejszych dostawców rozwiązań systemowych dla automatyki przemysłowej poszukuje kandydatów na stanowisko Programista C++.

Miejsce pracy: podkarpackie

Zadania:

Osoba przyjęta na powyższe stanowisko będzie odpowiedzialna za:

  • zbieranie i analizę wymagań klienta
  • programowanie logiki biznesowej
  • wdrożenie specyfikacji nowych standardów komunikacyjnych
  • projektowanie interfejsu użytkownika

Wymagania:
  • doskonała znajomość języka C++
  • znajomość biblioteki STL i Boost
  • znajomość relacyjnych baz danych
  • umiejętność stosowania narzędzi kontroli wersji (SVN)
  • doświadczenie w budowaniu aplikacji z wykorzystaniem Nokia QT
  • praktyczna wiedza z obszaru programowania wielowątkowego
  • komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej
  • znajomość zagadnień związanych z energetyką będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie w komfortowych warunkach
  • elastyczne godziny pracy (pełen etat)
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę z doświadczonym gronem programistów

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj stanowisko: Programista C++

Język C++, zdobywający rekordy popularności w latach 90. jest wciąż jednym z najpopularniejszych języków programowania na świecie. C++ to język ogólnego przeznaczenia, wieloparadygmatowy, umożliwiający programowanie obiektowe, proceduralne, czy generyczne. Programista, jako osoba zajmująca się projektowaniem i wdrażaniem aplikacji, programów i systemów komputerowych, specjalizuje się obsłudze konkretnego ...
Programista C++ Praca Programista C++