Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Programista iOS

Nitro Digital Poland sp. z o. o.

Łódzkie

298 dni temu

Miejsce pracy: Kielce lub zdalnie
Zadania:
  • Projektowanie i implementację natywnych aplikacji mobilnych
  • Pracę w oparciu o zwinną metodykę wytwarzania oprogramowania
  • Dbanie o jakość kodu źródłowego
  • Współpracę z pozostałymi członkami zespołu
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne) lub osoba w trakcie studiów
  • Znajomość wzorców projektowych (np. MVVM), zasad programowania obiektowego
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy, samodzielność
  • Bardzo dobra znajomość Swift/Objective C
  • Bardzo dobra znajomość wytycznych UI\UX aplikacji iOS
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • Podstawowa znajomość C# i WCF
Mile widziane:
  • Doświadczenie w projektowaniu i rozwijaniu aplikacji mobilnych w systemie iOS – co najmniej 3 lata
  • Znajomość narzędzi Atlassian (Jira, Confluence)
  • Znajomość narzędzi Jenkins, na poziomie konfiguracji CI

Nasza oferta:
  • Kontrakt (2-3 miesiące)
  • Zapewniamy hotel i zwracamy koszty dojazdu do Kielc
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

Poznaj stanowisko: Programista iOS

iOS to system operacyjny przeznaczony na urządzenia mobilne firmy Apple inc. Urządzenia obsługujące ten system to telefony komórkowe iPhone, tablety iPad i odtwarzacze multimedialne iPod Touch. System iOS bazuje na systemie Mac OS X, wykorzystywanym w komputerach przenośnych i stacjonarnych tego samego producenta. Programista, jako osoba zajmująca się projektowaniem i wdrażaniem aplikacji na wyżej wymienione urządzenia przenośne ...
Programista iOS Praca Programista iOS