Najnowsze oferty pracy

  • Programista PHP / JS

    Enadis sp. z o.o.   Gdynia    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior / ekspert  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    tworzenie oprogramowania, rozwój istniejących w firmie aplikacji, rozwijanie własnych umiejętności.
Zobacz więcej ofert pracy

Programista

MOSTVA Sp. z o.o.
łódzkie, Łódź, Piotrków Trybunalski, Pabianice, Tomaszów Mazowiecki, Bełchatów, Zgierz , Sieradz, Łęczyca, Tomaszów Mazowiecki, Bełchatów
praca stacjonarna
1739 dni temu

Centrum Samochodowe MOSTVA Spółka z o. o.
w związku z dalszym dynamicznym rozwojem zatrudni pracownika na stanowisko

Programista

Miejsce pracy: Łódź, Piotrków Trybunalski, Pabianice, Tomaszów Mazowiecki, Bełchatów, Zgierz , Sieradz, Łęczyca, Tomaszów Mazowiecki, Bełchatów

Główne obowiązki:
  • tworzenie, testowanie i dokumentowanie oprogramowania informatycznego:
    • aplikacje desktopowe
    • aplikacje mobilne
    • aplikacje Webowe
    • serwisy wymiany danych
  • tworzenie raportów, zestawień i statystyk na potrzeby firmy
  • utrzymywanie systemów informatycznych poprzez monitorowanie, identyfikowanie i korygowanie defektów w oprogramowaniu
  • wsparcie użytkowników systemu
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe z zakresu informatyki
  • znajomość środowisk, metod i technik programistycznych:
    • preferowane: C#, ASP.NET MVC
    • mile widziana znajomość środowiska Clarion firmy SoftVelocity
  • bardzo dobra znajomość języka SQL
  • zdolności analityczne oraz organizacyjne
  • znajomość języka angielskiego – przynajmniej w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • umiejętność komunikacji i pracy zespołowej
  • dyspozycyjność
Oferujemy:
  • atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę na pełen etat lub umowę b2b
  • możliwość pracy zdalnej
  • pakiet świadczeń socjalnych – opieka medyczna Medicover, pakiety rekreacyjno-sportowe Multisport, ubezpieczenie na życie, wypłaty z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych – w przypadku umowy o pracę
  • przygotowanie do profesjonalnej realizacji zadań oraz możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie świadczącej profesjonalne rozwiązania logistyczne dla branży samochodowej