Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Programista

Programista

Koncept Systemy Informatyczne s.c.
łódzkie
praca stacjonarna
5139 dni temu

Ogłoszenie numer: 95585, z dnia 2010-04-23

poszukuje:

Programista

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

  • projektowanie i tworzenie aplikacji bazodanowych
  • współpracę z klientem biznesowym na etapie specyfikacji wymagań i analizy wykonalności nowych usług / funkcjonalności
  • przygotowywanie dokumentacji projektowej i po wdrożeniowej
  • wspieranie administratorów aplikacji w rozwiązywaniu problemów / awarii oraz usuwanie błędów w aplikacjach

Wymagania

  • znajomość środowiska Visual Studio 2008 lub Delphi
  • umiejętność programowania C#, Visual Basic
  • znajomość baz danych (MS SQL)
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • zdolność analitycznego myślenia
  • doświadczenia programistyczne
  • zdolności organizacyjne i komunikacyjne

Oferujemy

  • szansę tworzenia niepowtarzalnych i nowoczesnych rozwiązań
  • atmosferę pracy opartą na uczciwości i wzajemnym poszanowaniu
  • możliwość rozwoju zawodowego wraz z powiększaniem się organizacji
  • pracę w młodym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania w pracę
  • umowę o pracę