Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Project Manager w logistyce kontraktowej

Erontrans Sp. z o.o.

Piotrków Trybunalski

36 dni temu

Ogłoszenie numer: 3339066, z dnia 2020-06-08

ERONTRANS Sp. z o.o. to jeden z czołowych polskich operatorów logistycznych, z ponad 29 – letnim doświadczeniem na rynku w branży TSL. Obecnie jedna z największych polskich firm sektora TSL z szerokim portfolio usług drogowych, morskich, intermodalnych oraz logistycznych.

W związku z nieustającym i dynamicznym  rozwojem naszego Oddziału w Piotrkowie Trybunalskim, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: łódzkie / Piotrków Trybunalski

Opis stanowiska

  • wdrożenie i współpraca z dedykowanym klientem
  • koordynację prac magazynowych dedykowanych klientowi
  • bieżący kontakt z dedykowanym klientem
  • wdrażanie nowych rozwiązań mających na celu usprawnienie współpracy z klientem
  • organizowanie pracy oraz nadzór nad personelem
  • nadzorowanie i kontrola oraz usprawnianie procesów logistycznych pod klienta
  • optymalizacja procesów magazynowych
  • zarządzanie pracą podległego zespołu, motywowanie i rozwijanie zespołu
  • przygotowanie i udział w audytach
  • nadzór nad przestrzeganiem obowiązujących norm i przepisów – BHP, ppoż., środowiskowych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe preferowane kierunkowe
  • minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Project Managera w branży lub na stanowisku pokrewnym
  • minimum 2 lata doświadczenia w kierowaniu zespołem
  • doświadczenie we wdrażaniu nowego klienta i umiejętność efektywnej współpracy z nim
  • mile widziane doświadczenie we wdrażaniu magazynowego systemu WMS
  • znajomość procesów magazynowych
  • doświadczenie w kierowaniu dużym zespołem pracowników
  • wiedza i doświadczenie w stosowaniu norm i przepisów regulujących prace magazynu
  • umiejętność poszukiwania i wdrażania nowych rozwiązań
  • znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym
  • praktycznej znajomości MS Office oraz bardzo dobrej znajomości Excel

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • premie uzależnione od wyników i jakości pracy
  • możliwość dalszego rozwoju w ramach prężnie rozwijającej się organizacji
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym
  • doskonałą atmosferę w pracy
  • narzędzia służbowe telefon, laptop

Poznaj

Project manager, tłumaczony po prostu jako kierownik projektu, jest osobą odpowiedzialną za nadzorowanie i koordynowanie działań osób zaangażowanych w realizację danego projektu – mowa tu głównie o przedsięwzięciach informatycznych. Kierownik opracowuje harmonogram prac, strategię działań w ramach danego projektu, organizuje też formalne warunki dla jego realizacji – sporządza niezbędną dokumentację, raportuje ...
Praca Project Manager / Kierownik Projektu