Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie
Projektant elektronik programista (elektronika cyfrowa)

RGB Technology s.c.
kujawsko-pomorskie, Tymień k. Koszalina
praca stacjonarna
4677 dni temu

RGB Technology jest firmą, która z wielkimi sukcesami rozwija swoją działalność zarówno na rynku polskim jak i europejskim. Produkcja w naszym zakładzie ukierunkowana jest głównie na wyświetlacze informacyjno-reklamowe oparte o technologię diod LED. Produkujemy telebimy, wyświetlacze graficzne, wyświetlacze tekstowe, wyświetlacze do wag, zegarów i termometrów. Dzięki młodej i wykwalifikowanej kadrze, nieustannie ulepszamy i tworzymy nowe wyświetlacze dostosowane do potrzeb klienta. Opierając się na własnych rozwiązaniach patentowych uzyskujemy wysoką niezawodność oraz korzystne ceny naszych wyświetlaczy.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Tymień k. Koszalina

Zadania:
  • programowanie mikrokontrolerów w języku C (np: AVR, ARM),
  • projektowanie płytek drukowanych (Protel),
  • tworzenie dokumentacji technicznych,
  • dobór podzespołów elektronicznych,
  • uruchamianie prototypów,
  • optymalizacja i racjonalizacja projektów będących w produkcji.
Wymagania:
  • znajomość języka angielskiego (technicznego),
  • samodzielność, sumienność, chęć samorozwoju,
  • determinacja w działaniu,
  • kreatywność w tworzeniu nowych produktów,
  • umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • prezentacja dotychczas zaprojektowanych i uruchomionych urządzeń,
  • doświadczenie z obsługą TCP/IP,
  • znajomość protokołów sieciowych,
  • znajomość interfejsu USB,
  • znajomość interfejsów do przesyłu obrazu (HDMI, DVI),
  • znajomość zagadnień EMC.
Oferujemy:
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • bardzo atrakcyjne warunki płacowe,
  • stabilną posadę z możliwością rozwoju
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."