Projektant Oświetlenia

Work & Business Solutions

Kujawsko-pomorskie

4 dni temu

Work&Business Solutions jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych. Wyślij swoje CV i dołącz do najlepszych!

Miejsce pracy:
Nr ref.: PO/GŁ/19
Zadania:
  • Projektowanie innowacyjnych modeli oświetlenia wewnętrznego w oparciu o grupę kryteriów (funkcjonalność, kształt, materiał, itd.).
  • Rozwijanie produktu dla grup produktowych.
  • Całościowe wykonanie projektu oświetlenia.
  • Zorientowanie w obecnych trendach rynkowych.
  • Opracowywanie dokumentacji technologicznej.
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Znajomość trendów rynkowych.
  • Umiejętności łączenia nowoczesnych rozwiązań z funkcjonalnością produktu.
  • Kreatywność.
Oferujemy:
  • Stałą współpracę projektową z firmą produkcyjną o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Wynagrodzenie ustalane indywidualnie od wykonanego zlecenia.
  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych, w tym danych osobowych, przez firmę Work & Business Solutions z siedzibą w Krakowie, ul. Grochowa 7, z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celu realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Dane udostępniam dobrowolnie oraz mam świadomość, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, ich poprawienia oraz zaprzestania ich przetwarzania.”

Poznaj

Poznaj stanowisko: Konstruktor
Konstruktor to pracownik zaangażowany w działania na każdym etapie prac konstrukcyjnych, dotyczących danego projektu. Jego praca rozpoczyna się od zaprojektowania konstrukcji, wraz z przygotowaniem adekwatnych rysunków technicznych i dokumentacji, zawierającej wycenę poszczególnych elementów. Kolejnym etapem jest stworzenie prototypu lub prototypów, które następnie poddawane są testom, które ...
Praca Konstruktor