Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Projektant Wzornictwa - Grafik

Cerrad sp. z o.o.

Podlaskie

11 dni temu

CERRAD sp. z o.o.
Producent płytek klinkierowych i gresowych w związku z intensywnym rozwojem
poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Starachowice
Region: świętokrzyskie

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie wzorów, grafik, struktur niezbędnych do wdrożenia nowych wyrobów
  • Przygotowywanie plików graficznych i ich dopasowywanie do wymaganej technologii i
  • Prowadzenie procesu wdrożenia nowych produktów zgodnie z wymogami technicznymi oraz jakościowymi
  • Przygotowywanie prezentacji wyrobów na potrzeby klientów
  • Poszukiwanie inspiracji dla nowych wzorów wyrobów
  • Testowanie próbek i akceptacja produktu finalnego
  • Współpraca z biurami projektowymi oraz z działem handlowym
Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe artystyczne (wzornictwo, projektowanie, grafika, ceramika, itp.)
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub w prowadzeniu projektów graficznych
  • Umiejętność obsługi programów: Adobe Photoshop, Ilustrator, Indesign
  • Umiejętność przygotowania materiałów graficznych do druku cyfrowego
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Kreatywność i poczucie estetyki
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powyższych zadań
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
  • Pakiet relokacyjny
  • Pakiet benefitów (prywatną opiekę medyczną, karty sportowe)
  • Miłą atmosferę pracy w ambitnym i profesjonalnym zespole

 Wszystkie osoby zainteresowane podjęciem pracy na wskazanym stanowisku prosimy o przesłanie swojego CV za pomocą przycisku

lub na adres:
CERRAD Sp. z o. o.
Ul. Radomska 49 B
27-200 Starachowice

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

„Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji."

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Cerrad Sp. Z o.o., ul. Radomska 49 B, 27-200 Starachowice
  2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@cerrad.com ,
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.
  4. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji, czas przechowywania określono na 2 lata
  5. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie
  6. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
  7. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne

Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Poznaj

Cerrad Sp. z o.o.

Poznaj stanowisko: Grafik

Grafik jest to osoba, która odpowiada za przygotowanie i realizację oraz koordynację projektów graficznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowywanie projektów graficznych, np. reklam, materiałów promocyjnych, broszur, produktów, itd. Poza tym musi współpracować z agencjami reklamowymi, mediami i partnerami oraz odpowiada za adaptację projektów ...
Grafik Praca Grafik

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Cerrad sp. z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (776)
Wałbrzych (50)
Legnica (95)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (169)
Toruń (110)
Lubelskie:
Lublin (197)
Chełm (30)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (828)
Tarnów (48)
Nowy Sącz (39)
Mazowieckie:
Warszawa (1868)
Radom (150)
Płock (42)
Opolskie:
Opole (162)
Nysa (58)