Zobacz więcej ofert pracy

Protetyk Słuchu

HR Support
łódzkie, Pabianice, Piotrków Trybunalski, Rawa Mazowiecka, Skierniewice, Tomaszów Mazowiecki, Zgierz, Łódź
praca stacjonarna
1116 dni temu
Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, rozwijającej się firmy w obszarze sprzedaży aparatów słuchowych, która obecnie otwiera nowy gabinet specjalistyczny, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Pabianice, Piotrków Trybunalski, Rawa Mazowiecka, Skierniewice, Tomaszów Mazowiecki, Zgierz, Łódź
OBOWIĄZKI:
  • prowadzenie badań słuchu i dobór odpowiedniego aparatu słuchowego
  • doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego aparatu i sprzedaż
  • prowadzenie dokumentacji związanej z pacjentami/klientami i obsługa posprzedażowa
  • odpowiedzialność za powierzony gabinet
  • delegowanie zadań asystentowi
WYMAGANIA:
  • wykształcenie kierunkowe i uprawnienia do wykonywania zawodu
  • 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • umiejętność nawiązywania relacji z klientami i proklienckie podejście
  • predyspozycje sprzedażowe i umiejętności budowania trwałych relacji z Klientem
PRACODAWCA OFERUJE:
  • atrakcyjne wynagrodzenie + motywacyjny system premiowy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szkolenia specjalistyczne i produktowe
  • rozwój zawodowy u udział w rozwoju nowej placówki
  • pracę w nowo powstałej nowoczesnej placówce w centrum Łodzi
  • możliwość uzyskania udziałów w firmie, po pierwszym roku współpracy