Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie
Przedstawiciel ds. odszkodowań

Ogólnopolskie Centrum Odszkodowań
podkarpackie
praca stacjonarna
4887 dni temu

Ogłoszenie numer: 126783, z dnia 2010-12-22

Lider w branży odszkodowań poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: podkarpackie

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby aktywne, samodzielne w działaniu, na stanowisko Przedstawiciela Regionu ds. Odszkodowań. Zapewniamy wysokie zarobki i indywidualny czas pracy.

Wymagania

  • Komunikatywność
  • Doświadczenie w kontaktach z klientami
  • Własna inicjatywa w działaniu
  • Aktywność, kreatywność Prawo jazdy kat. b
  • Łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi

Oferujemy

  • Naprawdę najwyższe wynagrodzenie prowizyjne w kraju
  • Zaliczki, premie
  • Telefon służbowy, laptop, materiały marketingowe
  • Indywidualnie uzgadniane formy zatrudnienia
  • Obszerną ścieżkę rozwoju i kariery w firmie
  • Nienormowany czas pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Dobry kontakt i pełne wsparcie przełożonych

Wynagrodzenie

Od 1000 PLN