Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przedstawiciel ds. skupu

OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o.

Podlaskie

22 dni temu

OSI POLAND FOODWORKS jest częścią stabilnej i globalnej Grupy OSI, jednego ze światowych liderów branży mięsnej. Jesteśmy zespołem, który utożsamia się z ideą bycia najlepszym i realizuje ją w oparciu o wartości Grupy OSI: Zabiegamy o partnerskie relacje. Dążymy do ciągłego doskonalenia.
Zapraszamy do naszego zespołu na stanowisko:

Przedstawiciel ds. skupu
Miejsce pracy: woj. podlaskie

Na teren woj. podlaskiego

 

Zakres obowiązków:
 • nawiązywanie i utrzymywanie stałych relacji z hodowcami bydła
 • bezpośredni skup bydła w gospodarstwach rolnych
 • audytowanie warunków bytowych bydła
 • realizacja polityki firmy w zakresie certyfikacji gospodarstw
Nasze oczekiwania:
 • doświadczenie w pracy na stanowisku handlowca
 • motywację do osiągania wyników
 • umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku
 • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
 • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
 • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
 • możliwość podnoszenia kwalifikacji (szkolenia, kursy językowe)
 • dodatkowe benefity (ubezpieczenie grupowe, bony świąteczne, wczasy pod gruszą, paczki dla dzieci, MultiSport)
W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez OSI Poland Foodworks Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Więcej informacji na www.foodworks.pl

Poznaj

OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o.

OSI POLAND FOODWORKS jest jednym z krajowych przedstawicieli amerykańskiego koncernu OSI GROUP, działającego na rynkach całego świata od ponad 100 lat. Marka OSI cieszy się znakomitą reputacją na całym świecie, będąc synonimem najwyższej jakości wołowiny, a dla hodowców pozostaje szanowanym Partnerem w codziennej hodowli.

Polski zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Chróścinie k. Góry (na granicy woj. dolnośląskiego i wielkopolskiego) to jeden z największych zakładów ubojowych i rozbiorowych operujących na polskim rynku bydła rzeźnego.

OSI POLAND FOODWORKS prowadzi skup bydła (byki, krowy, jałówki) na terenie całego kraju, w oparciu o trzy bazy skupowe. Oferuje hodowcom bydła wysokie standardy obsługi, pewne płatności i system kontraktacji pozwalający na stabilny rozwój hodowli bydła oraz wyższe ceny w skupie!

Na ofertę sprzedażową zakładu składają się tusze i ćwierci wołowe oraz wołowina kulinarna w elementach (steki wołowe, rostbef, antrykot), w tym wołowina dojrzewająca, pożądana zwłaszcza w segmencie HoReCa.

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy 
Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Praca Przedstawiciel Handlowy