Przedstawiciel handlowy - branża budowlana

Klient portalu Praca.pl

Podkarpackie

12 dni temu

Ogłoszenie numer: 2690450, z dnia 2019-10-05

Firma handlowa z okolicy Piaseczna / Nowej Iwicznej zatrudni przedstawiciela handlowego.

Miejsce pracy: podkarpackie

Opis stanowiska

  • obsługa klientów z sieci branży budowlanej, w przydzielonych punktach sprzedaży , w południowych województwach
  • rozwój współpracy z obecnymi klientami i pozyskiwanie nowych
  • monitorowanie potrzeb klientów
  • dbałość o odpowiednią jakość ekspozycji

Region: południowa polska

Obszar pracy: woj. małopolskie, woj. podkarpackie, woj. śląskie, woj. opolskie

Praca z obecną bazą klientów

Wymagania

  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • uczciwość i łatwość nawiązywania kontaktów
  • dyspozycyjność
  • bardzo dobra organizacja własnego czasu pracy

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop
  • ubezpieczenie na życie

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy
Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Praca Przedstawiciel Handlowy