Cześć, tu T-Mobile!

Jesteśmy firmą technologiczną, a naszym celem jest tworzenie innowacyjnych rozwiązań dla klientów indywidualnych i biznesowych. Jako jedni z pierwszych udostępniliśmy na rynku sieć 5G, oferujemy najlepszej jakości usługi mobilne, a dzięki kilkunastu Data Center zapewniamy całe spektrum usług ICT.

W T-Mobile wszyscy żyjemy w świecie magenta! Kolor ten jest nam bliski, bo oznacza wiarę w powodzenie podejmowanych działań, pewność siebie i wytrzymałość. Właśnie tacy jesteśmy jako zespół. W #MagentaTeam stawiamy na wymianę doświadczeń, zwinną pracę i szybko adaptujemy się do zmian! #MagentaTeam to jednak przede wszystkim mix różnych kompetencji i doświadczeń, osobowości, temperamentów i poglądów. Właśnie w tej różnorodności widzimy naszą największą siłę.

Szukasz pracy? Sprawdź co nowego na magentateam.pl i aplikuj, aby samemu doświadczyć naszych magentowych możliwości.

 

Aktualne oferty pracy

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "T-Mobile Polska S.A."

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

Opinie o pracodawcy T-Mobile Polska S.A.:
Renia T

Baaardzo miło wspominam. Pracowałam tam w obsłudze klienta przez 3 lata do jesieni 2019. Podejście do pracownika oraz atmosfera w pracy – super. Grafik w pełni dostosowany do własnych potrzeb, oraz dodatki i prywatna opieka medyczna. Zrezygnowałam z życiowych rodzinnych powodów, ale tak to pewnie nadal bym tam pracowała:)

Oczekujące...
Ten komentarz jest oczekujące na zatwierdzenie.

9

aktualnych ofert pracy

T-Mobile Polska S.A.

ul. Marynarska 12

02-674 Warszawa