Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Przedstawiciel handlowy branży chemicznej

EKO.REcycling Sp. zo.o.
łódzkie, Warszawa
praca stacjonarna
5799 dni temu

Ogłoszenie numer: 46092, z dnia 2008-07-01

Spółka EKO.Recycling Sp. z o.o. została wyodrębniona jako samodzielny podmiot gospodarczy z T&T Group. Misją naszej firmy jest działalność usługowa polegająca na recyklingu i utylizacji urządzeń i przedmiotów, które podlegają temu procesowi zgodnie z przepisami prawa polskiego jak i właściwymi regulacjami Unii Europejskiej.

Miejsce pracy: łódzkie, Warszawa

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie nowego klienta i potrzymywanie trwałych relacji

Wymagania

minimum średnie wykształcenie -zaangażowanie w wykonanie zadań, komunikatywnośc, obowiązkowośc

Oferujemy

atrakcyjne zasady wynagrodzenia , pracę w dynamicznym zespole