Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Przedstawiciel Handlowy - Doradca Klienta

WelmaS

Brzozów, Dębica, Dynów, Jarosław, Jasło, Kolbuszowa, Krosno, Leżajsk, Lubaczów, Łańcut, Mielec, Nisko, Nowa Dęba, Przemyśl, Przeworsk, Ropczyce, Rzeszów, Sanok, Sędziszów Małopolski, Stalowa Wola, Strzyżów, Tarnobrzeg, Rudnik nad Sanem

155 dni temu

Ogłoszenie numer: 1885906, z dnia 2018-01-16

WELMAS powstała w 2008 roku. Oferuje wyroby profilaktyczno-rehabilitacyjne jak i artykuły gospodarstwa domowego.

Miejsce pracy: podkarpackie / Brzozów, Dębica, Dynów, Jarosław, Jasło, Kolbuszowa, Krosno, Leżajsk, Lubaczów, Łańcut, Mielec, Nisko, Nowa Dęba, Przemyśl, Przeworsk, Ropczyce, Rzeszów, Sanok, Sędziszów Małopolski, Stalowa Wola, Strzyżów, Tarnobrzeg, Rudnik nad Sanem

Opis stanowiska

  • prowadzenie prezentacji produktów w trakcie spotkań z klientami,
  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów,
  • prowadzenie negocjacji handlowych,
  • aktywna sprzedaż.

Wymagania

  • wysoka kultura osobista,
  • wykształcenie min. średnie,
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji oraz dobrej organizacji pracy własnej,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • szkolenia produktowe, sprzedażowe,
  • samochód służbowy,
  • telefon komórkowy,
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego,
  • wysokie wynagrodzenie.

Wynagrodzenie

Od 4000 do 6000 PLN

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Przedstawiciel Handlowy Praca Przedstawiciel Handlowy