Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Przedstawiciel handlowy ds OZE
SUNHELP ENERGY Sp z o.o.
łódzkie
5 000 - 20 000 zł brutto/mies.
specjalista junior / mid / senior
52 dni temu
Miejsce pracy: woj. łódzkie
Twój zakres obowiązków
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Aktywne pozyskiwanie klientów w terenie
  • Odbywanie spotkań wygenerowanych przez firmę
  • Realizowanie wyznaczonych celów
  • Tworzenie bazy zadowolonych Klientów
  • Podtrzymywanie relacji zaufania między firmą i jej klientami
Nasze wymagania
  • Dyspozycyjność
  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej D2D - mile widziane
  • Doświadczenie w sprzedaży fotowoltaiki
  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji z Klientem
  • Znajomość technik sprzedażowych
  • Wysoka motywacja i zaangażowanie
  • Komunikatywność i kreatywność w działaniu
  • Wysoka kultura osobista i pozytywne nastawienie
To oferujemy:
  • Stabilną i długofalową współpracę
  • Zachęcające benefity
  • Szkolenia sprzedażowe
  • Wyjazdy służbowe, bonusy i programy motywacyjne
  • Zaawansowany kalkulator handlowy ułatwiający sprzedaż
  • Sprawdzony system pozyskiwania klientów
  • Profesjonalne materiały reklamowe
  • Biuro w centrum Warszawy oraz dobrze zorganizowany backoffice
  • Solidną jakość montażu (jedynie własne ekipy monterskie), zorganizowaną logistykę i dużo poleceń
  • Możliwość awansu, rozwoju i budowania zespołu
Jeżeli pracujesz w branży OZE i borykasz się z problemami takimi jak:
  • Słaba jakość montażu, brak poleceń oraz ciągła rotacja handlowców
  • Brak terminowych rozliczeń prowizji
  • Zbyt wysokie ceny bazowe lub brak możliwości negocjacji z klientem
  • Korporacyjne podejście i posiadanie sufitu
  • Brak rozwoju i słaba atmosfera

To dobrze trafiłeś!

Jedynie 5 wolnych miejsc! Rekrutację prowadzimy do połowy sierpnia.