Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Przedstawiciel handlowy - Internet, komunikacja

Agape S. C.
łódzkie
praca stacjonarna
5142 dni temu

Ogłoszenie numer: 94032, z dnia 2010-04-06

Agape S. C.

AGAPE jest uznaną w Polsce firmą, oferującą swoim klientom kreację i wspomaganie wizerunku firmy i marki poprzez projektowanie, produkcję i instalację reklamy zewnetrznej, wewnątrzsklepowej, działań internetowych. W związku z rozwojem, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie klientów zainteresowanych reklamą w internecie. Głownymi zadaniami będzie tworzenie bazy potencjalnych klientów oraz kontakt z nimi drogą telefoniczną lub elektroniczną.

Wymagania

  • umiejętność obsługi komputera
  • umiejętności interpersonalne, wysoka kultura osobista
  • samodzielność
  • motywacja do pracy
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • mile widziani studenci (zaoczni lub wieczorowi)

Oferujemy

  • Oferujemy stabilną pracę w młodym zespole w prężnie rozwijającej się firmie kreacyjno-reklamowej.
  • Zatrudnienie na umowę-zlecenie.