Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie
Przedstawiciel Handlowy Orange

Biuro Przedstawicieli Handlowych Optimo Sp. z o.o.
kujawsko-pomorskie
praca stacjonarna
6077 dni temu

Ogłoszenie numer: 34294, z dnia 2007-10-01

zajmujących się sprzedażą usług telekomunikacyjnych w zakresie telefonii komórkowej dla rynku biznesowego.

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska

- pozyskiwanie klientów - obsługa klientów przypisanych do opieki - analiza rynku - raportowanie

Wymagania

- doświadczenie w branży usług telekomunikacyjnych (mile widziane w telefonii komórkowej) - zarejestrowana działalność gospodarczą (lub gotowość do zarejestrowania) samochód

Oferujemy

- wysokie wynagrodzenie - możliwość rozwoju zawodowego - samodzielne planowanie pracy - praca w dynamicznym, operatywnym zespole - możliwość nawiązywania kontaktów biznesowych