Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Przedstawiciel Handlowy

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe "LEMAR" sp. z o.o.
łódzkie, teren działania: łódzkie, lubelskie, świętokrzystkie
praca stacjonarna
5139 dni temu

Ogłoszenie numer: 100088, z dnia 2010-05-21

Firma z wieloletnim doświadczeniem jako czołowy krajowy producent pap termozgrzewalnych poszukuje:

Miejsce pracy: łódzkie, teren działania: łódzkie, lubelskie, świętokrzystkie

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona będzie odpowiadać za obsługę dotychczasowych klientów jak również pozyskiwanie nowych.
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za region obejmujący woj. łódzkie, lubelski świętokrzyskie.
Firma oferuje jedno stanowisko.

Wymagania

  • tylko kandydaci z doświadczeniem na stanowisku przedstawiciela handlowego i znajomością rynku materiałów budowlanych
  • znajomość rynku materiałów budowlanych
  • komunikatywność, skuteczne nawiązywanie współpracy z nowymi klientami
  • doświadczenie w kierowaniu samochodem (kat. B)

Oferujemy

  • możliwość atrakcyjnych zarobków, powiązanych z wynikami sprzedaży
  • niezbędne narzędzia pracy
  • dużą swobodę i odpowiedzialność
  • pracę w firmie o silnej ustabilizowanej pozycji na rynku