Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Przedstawiciel Handlowy

Przedsiębiorstwo Produkcji Mebli JAFRA Bieniek Franciszek
śląskie
praca stacjonarna
5062 dni temu

Ogłoszenie numer: 107055, z dnia 2010-07-19

Poszukujemy osoby, która obejmie nowotworzące się stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

  • Sprzedaż bezpośrednia produktów firmy na wyznaczonym terenie,
  • Planowanie i realizacja strategii sprzedaży,
  • Raportowanie wyników sprzedaży,
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • Pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie z nimi kontaktów,
  • Monitorowanie rynku.

Wymagania

  • Własna działalność gospodarcza,
  • Własny samochód,
  • Wykształcenie średnie lub wyższe,
  • Doświadczenie w zakresie sprzedaży produktów z branży meblowej,
  • Znajomość pakietu Office,
  • Umiejętności negocjacyjne i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,
  • Samodzielność oraz dobra organizacja pracy,
  • Entuzjazm oraz dynamika działania,
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • Pracę w firmie o gruntownej pozycji na rynku,
  • Motywujący system wynagrodzeń,
  • Honorarium prowizyjne.